بزرگ ترین مرکز ارائه خدمات کوچینگ آنلاین به زبان فارسی در سراسر جهان

درباره ما

شروع به کار هر برندی داستانی داره و معمولا این داستان برای مخاطبای اون برند خیلی جذابه، توسعه مدیریت و کوچینگ سازمانی هم بر اساس برند شخصی من یعنی moslehcoach توسعه پیدا کرد. این ضرب المثل رو از قدیم میگن: کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خر کیه؛ این شرکت هم همینطوری بود، با یه خلاء که توی بازار ایران بود (یعنی انتقال دانش همراه با پیاده سازی ) به این سمت هدایت شدیم تا دوره های معتبر و بر اساس این نیاز تعریف کنیم، دوره ای که هم انتقال دانش داشته باشه، هم کمک کنه که دانش توی کسب و کار مخاطب پیاده بشه و اتفاقی که برای من خیلی مهم بود اینکه کاربرد و مفهوم درست کوچینگ و کوچینگ سازمانی در جامعه گسترش پیدا کنه. اولش قرار نبود ما مجری کل دوره باشیم اما حساسیتمون روی کیفیت دوره و محتواش باعث شد تا توسعه مدیریت و کوچینگ سازمانی متولد بشه، البته با یه زیر ساخت محکم: اساتید متخصص و با تجربه کاری مرتبط، تیم کوچینگ آموزش دیده با سابقه کار معتبر و نتایج شگفت انگیز، طراحی دوره انعطاف پذیر، مدارک معتبر و.....

ما توی توسعه مدیریت و کوچینگ سازمانی قصد داریم تا به وسیله دانشهای روز دنیا که بومی سازی هم شده، کمک کنیم کسب و کارها در مقیاسهای مختلف رشد کنن و ماندگار بشن. اما این برای ما تا وقتی مفهوم درست کوچینگ فردی و کوچینگ سازمانی واقعا توسعه پیدا کنه امکانپذیر نبود.

مساله بعدی این بود که نمیشد به عنوان کوچ از جلسات کوچینگ فردی صرف نظر کنیم. پس تصمیم گرفتیم توی چند دسته فعالیت، خدماتمون رو ارایه بدیم:

1- ارایه خدمات کوچینگ آنلاین و حضوری چه به صورت فردی یا سازمانی

2- برگزاری دوره های حضوری مدیریتی بر پایه کوچینگ

3- برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری توسعه فردی

4- ارایه مطالب مرتبط به حوزه های فعالیت برای مخاطبان علاقه مند

اگر سوالی داشتید یا برای تهیه محصولی به مشاوره نیازی داشتید میتونید از بخش درخواست تماس به ما پیام بدید تا کارشناسامون با شما ارتباط بگیرن یا از طریق اطلاعات تماس در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید.

در حال حاضر این مجموعه توسط بنده اداره میشه و میتونید برای اطلاعات بیشتر به صفحه من (محمدرضامصلح) مراجعه کنید.